Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3123261
inzerát vložený: 24.10. 2020 14:53
Dám do dlhodobého prenájmu obchodný priestor v Košiciach, pri OC Tip-Top na Kuzmányho sídlisku, blízko centra mesta. Nachádza sa na poschodí, plocha cca 100 m2 (10x10m - celé horné poschodie). Priestor má WC a kuchyňku. Cena 700 EUR mesačne + médiá. Depozit a platbu vopred na niekoľko mesiacov dopredu nepožadujem. Zmluvu uzatváram na dobu neurčitú s obojstrannou 2. mesačnou výpovednou lehotou. V prípade potreby viem prenajať ešte ďalší volný priestor v budove na prízemí. Parkovanie a zásobovanie je zabezbečené zo zadnej strany budovy. Priestor je voľný od 1.12.2020.

Priestor je vhodný napríklad ako sídlo pre realitnú, cestovnú, stávkovú kanceláriu, obchodné zastúpenie, menšia poisťovňa, priestor pre viacerích maklérov, právnikov, advokátov atď. Po dohode a miernej prestavbe možnosť zriadiť dve zdravotnícke ordinácie aj s čakárňou (dentista, všeobecný lekár, alergológ, psychológ...) Samozrejme je tu priestor pre bežné obchodné predajne ako butiky, predaj šatstva, obuvi, kozmetický, svadobný salón, farby -laky, železiarstvo, drogéria, predaj elektrotechniky, počítačov, náhradných dielov, záložňa, bazár atď.

Na SMS neodpovedám, píšte na kontaktný formulár, alebo volajte.

Lokalita Košice I

Cena: 700,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: rowess

Telefón: +421 908 222 915

Lokalita: Košice I


Všetky inzeráty užívateľa rowess

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 3 + 7 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3474)
© 2005 - 2020 i-Bazar.sk | 0.07