Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3104734
inzerát vložený: 3.9. 2019 23:17
Predám tento nefunkčný ohrievač. Má zhorenú špirálu. Stačí vymeniť, alebo dopasovať equivalent.
Treba si uvedomiť, že podobné moderné prietokové ohrievače tohto typu a výkonu stoja 65 Eur a viac (bez batérie) + treba dokúpiť batériu za ďaľších cca 25 Eur. Odber osobne v KE, alebo pošlem poštou len pri platbe na účet vopred. Poštovné podľa taríf Slov. pošty. Cena je pevná.
Ideálne pre šikovného človeka, ktorý tam za pár Eur dopasuje ohrievaciu špirálku a bude mať za tretinovú cenu funkčný ohrievač. Aj keď sa už tento typ nevyrába, ohrievač bol vyrobený cca v roku 1999, v servisných strediskách HAKl sa špirála dá ešte stále možno kúpiť, alebo vám ju vymenia, mne sa to nechce riešiť.

Popis:

HAKL EB zohrieva vodu okamžite po otočení ventilu teplej vody. Ohrievač nemá zabudovaný zásobnik vody, teplú vodu zohrieva nepretržite. Svojím konštrukčným riešením a rozmermi je priamo určený na odberové miesto: kuchynský drez, umývadlo, sprcha a pod. Je vhodný aj ako doplnkový zdroj teplej vody napr. v rodinnom dome, dielni, garáži, na chalupe, v administratívnych budovách a pod. Ohrievač sa inštaluje na prívod studenej vody.

Lokalita Košice I

Cena: 15,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: rowess

Telefón: +421 908 222 915

Lokalita: Košice I


Všetky inzeráty užívateľa rowess

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 1 + 5 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 7213)
© 2005 - 2019 i-Bazar.sk | 0.06