Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3121558
inzerát vložený: 12.8. 2019 16:18
Predám trojkombinaciu kočíka Anex Šport, je po jednom dieťati, používaný sporadicky. Na konštrukcii je zopár škrabancov, ktorým sa nedá vyhnúť, konštrukcia kočíka je vyrobená z kvalitných materiálov, je pevná a odľahčená, má veľké nafukovacie kolesá s ložiskami, vhodný do terénu, ľahko prístupný veľký nákupný kôš, veľká a pohodlná plastová vanička s nastaviteľným operadlom a mäkkým matracom, vonkajšia regulácia operadla vo vaničke bez rušenia dieťatka, športová sedačka otočná v smere aj protismere jazdy, regulácia opierky chrbta vrátane úplného ľahu, regulácia opierky nôh, viacstupňová regulácia striešky v športovej sedačke, praktický stupienok na nôžky dieťatka.
Je celokoženny, ľahko udrziavateľný. Spĺňa všetky nároky na kočiar. Cena 420 + pošta + dohoda

Lokalita Nevyplnené

Cena: 420,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-563147

Telefón: +421 907 478 016

Lokalita: Nevyplnené


Všetky inzeráty užívateľa ID-563147

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 3 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3757)
© 2005 - 2024 i-Bazar.sk | 0.03