Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3127952
inzerát vložený: 8.10. 2023 16:27
Touto cestou by som chcel spoznať láskavú, pracovitú, hodnú, úprimnú, spoľahlivú, spoločenskú, štíhlu, mladú obyčajnú 37 ročnú Ženu na vážny spoločenský dlhodobý vzťah z lásky a od srdca. Hľadám Ženu ktorá pochádza z dediny zo Slovenskej Republiky, zo Ženou ktorá vie milovať a dávať lásku zo srdca. Som starší úprimný spoľahlivý hodný pokojný dedinský 50 ročný muž z Českej Republiky. Sám viem čo očakávam, čo tu hľadám. Hľadám tu iba lásku, hodnú pracovitú Priateľku z Dediny, a vážny vzťah zo Slovenska. Budeš mať naozaj vážny záujem so semnou vážne od srdca a z lásky so semnou zoznámiť tak sa budem tešiť na Tvoju úprimnú odpoveď. Keď Ti nebude vadiť, že pracujem v poľnohospodárstve zo zvieratami tak sa mi ozvi. lúči sa s Vami Jaroslav

Lokalita Liptovský Mikuláš

Cena: Nevyplnené

Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-565476

Telefón: +421 67764640720

Lokalita: Liptovský Mikuláš


Všetky inzeráty užívateľa ID-565476

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 4 + 3 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 7243)
© 2005 - 2024 i-Bazar.sk | 0.02