Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3127033
inzerát vložený: 2.3. 2023 14:01
Nebudem veľa rozprávať a nebudem prednášať, aby som nestrácal čas, prejdem rovno k veci. Som zrelá, lojálna a úhľadná 40-ročná žena, objaviteľka, znalá a vždy zábavná a šťastná. Nezáleží mi na vzhľade ani na nasadení spoločenských bariér, radšej spoznávam život vo všetkých jeho stránkach a učím sa znovu milovať. Som veľmi otvorená žena, myslím srdcom a nie hlavou, neverím všetkému v denníku a častejšie meditujem. Ak ma chcete poznať, napíšte mi :) a odpoveď je zaručená. ..len tu nie. Prekážok je veľa a ja sa tie svoje snažím vždy prekonať, takže ak ste seriózny zrelý muž nad 45 rokov, ktorý hľadá skutočný a vážny vzťah a zmýšľa ako ja, čakám na vašu odpoveď.

Lokalita Nevyplnené

Cena: Nevyplnené

Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-565145

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Nevyplnené


Všetky inzeráty užívateľa ID-565145

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 7 + 9 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 7244)
© 2005 - 2024 i-Bazar.sk | 0.02