Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3126111
inzerát vložený: 7.9. 2022 21:05
Spoločník pre ženy - BA a okolie

Dnešný svet, dnešné milostné vzťahy sú plné nelásky, nepochopenia a uponáhľanosti. Niekedy sa aj v najväčšom dave môžeš cítiť osamelá. Isto mi dáš zapravdu, že samota je zlým partnerom a preto som tu pre teba.

Ak hľadáš niekoho, kto ťa obšťastní predovšetkým skvelým milovaním, neváhaj a využi moje služby. Ale nielen to. Môžem byť tvojim spoločníkom, či už v súkromí alebo v spoločnosti, v rôznych príležitostiach a situáciách. Som citlivý, empatický, spirituálny a veľmi nápomocný. Mám rád kvalitný sex, hlboké rozhovory aj mlčanie. Jednoducho povedané, môžem byť tým, čo potrebuješ. Všetko závisí od našej vzájomnej dohody. Píš na mail.

Lokalita Bratislava I

Cena: Nevyplnené

Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-564886

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Bratislava I


Všetky inzeráty užívateľa ID-564886

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 9 + 7 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 7244)
© 2005 - 2024 i-Bazar.sk | 0.02