Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3124440
inzerát vložený: 4.11. 2021 17:50
Exkluzívne predám 3 izbový byt v obci Slanské Nové Mesto, okres Košice – okolie. Bytový dom je samostatne stojací a má 3 nadzemné podlažia a suterén. Má jeden vchod v ktorom je 6 bytov. Byt je na najvyššom podlaží a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne , komora, kúpelňa, WC, troch izieb a loggie. Podlahová plocha bytu je 66,26 m2. Stavebné úpravy na byte boli vykonané priebežne – zrušené pôvodné ústredné kúrenie a jeho náhrada za lokálne vykurovanie na zemný plyn. V izbe s loggiou bolo vymenené pôvodné drevené okno za plastové. Ostatné konštrukcie na byte sú pôvodné. Súčasťou okien sú vonkajšie rolety.
Orientácia bytu je kúpelňa, kuchyňa a jedna izba na východ, ďalšie dve izby na západ, resp. juho – západ.
Cena nehnuteľnosti, ktorá je kúpou voľná je 49 990 Eur. Uprednostňujem platbu v hotovosti pred hypotekárnym úverom. Realitné kancelárie prosím nevolať.
Cena nehnuteľnosti je tretinová oproti Košiciam a polovičná oproti Trebišovu. Práve z tohto dôvodu je jedinečná príležitosť bývať už na Vianoce vo svojom byte. Kontakt : 0903 282 677.

Lokalita Košice-okolie

Cena: 49 990,- €Neregistrovaný užívateľ

Telefón: +421 903 282 677

Lokalita: Košice-okolieZdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 9 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3463)
© 2005 - 2023 i-Bazar.sk | 0.03