inzerátov celkom: 5 993  |  inzercia za 24 hodín: 1

Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3124384
inzerát vložený: 11.10. 2021 19:55
8 L046 zebra pleco akvarijné ryby na predaj naraz.

Hľadáte rybu L046 hypancistrus zebra pleco? Mám na predaj 8 kusov naraz. Je to 5 žien a 3 muži s veľkosťami od 5 do 8 cm. Sú to skvelo vyzerajúce ryby a jedia veľmi dobre. Sú bez akýchkoľvek parazitov, zranení, baktérií a iných škodlivých infekcií. Veľmi zdravé ryby, ktoré dokázali, že dobre jedia. Vďaka svojim nádherným farebným vzorom sa v akváriovej nádrži stane ohromujúcim. Predávam všetky naraz a bol by som veľmi pripravený a ochotný zjednať cenu pre všetkých. Kontaktujte ma iba vtedy, ak ste ochotní kúpiť všetky naraz. Som ochotný doručiť a doručiť domov, ak to bude považované za nevyhnutné na vlastné náklady kupujúceho. Tiež ponúknem záruku doživotného príchodu na všetky mŕtve ryby pri príchode pred dvere kupujúceho.

Lokalita Poltár

Cena: NevyplnenéRegistrovaný užívateľ

Prezývka: ID-564367

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Poltár


Všetky inzeráty užívateľa ID-564367

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 2 + 3 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 421)
© 2005 - 2021 i-Bazar.sk | 0.05