Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3121091
inzerát vložený: 14.5. 2019 22:52
čistokrvné šteniatka tri farebné Havenese na predaj. Šťastný, zdravý a dom vyškolený. Tieto balíčky zábavy sú pripravené odísť a zapadnúť do vášho životného štýlu a rodiny. Havanese je hračka plemeno, s množstvom osobnosti, veľmi milujúci, hravý, agilný a veľmi sebavedomý.
Plne zaočkované, mikročipované, odčervené a pokryté blchou, sú dodávané s registráciou KC a plným rodokmeňom, zdravotnou prehliadkou od veterinára, 4 týždňovým poistením, stravou a komfortnou deku. Chované v rodinnej kuchyni s matkou, zvyknuté na iné domáce zvieratá, deti. a každodennej rutiny domácnosti. milujú hrať na záhrade a nemôžu sa dočkať, až začnú objavovať svet so svojimi novými majiteľmi. 2 muži k dispozícii. Obaja rodičia sú testovaní na oči.

Lokalita Prievidza

Cena: 250,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-562839

Telefón: +421 610 000 000

Lokalita: Prievidza


Všetky inzeráty užívateľa ID-562839

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 1 + 8 :

Váš e-mail:

Podobné inzeráty

Inzerát: Havanský psík

Inzerát: Havanský psík

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 1005)
© 2005 - 2019 i-Bazar.sk | 0.02