Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3121082
inzerát vložený: 14.5. 2019 22:23
Máme 4 nádherné mačiatka Ragdoll, 2 dievčatá a 2 chlapcov, ktorí sú pripravení odísť zo 16. mája. Každý deň sa s nimi zaobchádza, takže sú to spoločenské, hravé a už aj tak žiaduce priťahovače. Verní svojej povahe Ragdoll, budú šťastne stočiť a spať na kolenách tak dlho, ako sa môžu dostať preč. Mám aj iné mačky a dve deti, takže sú zvyknutí na rušnú domácnosť, hlasné zvuky a iné zvieratá.

Mačiatka si môžete prezrieť so svojou matkou, Cleo, ktorá je čistá Ragdoll. Otec je GCCF registrovaný aktívny mužský bod s majstrom v jeho krvnej línii. Naše mačiatka nemajú žiadne papiere, len navždy domáce zvieratá.

Všetky mačiatka opustia poškriabaný stĺpik a školu na odpadky a budú odstavení na suchom aj mokrom jedle.

Mal som pár ľudí, ktorí hovoria, že chcú začať s balíčkami mačiatka na vlastnej adrese, namiesto toho, aby som ich tu začínal, a potom by bolo potrebné preniesť záznamy (záznamy veterinárov a adresu mikročipu, atď.). Takže tu je to, čo urobím:

Lokalita Humenné

Cena: 225,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-562839

Telefón: +421 610 000 000

Lokalita: Humenné


Všetky inzeráty užívateľa ID-562839

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 6 + 5 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 1175)
© 2005 - 2019 i-Bazar.sk | 0.02