Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3083529
inzerát vložený: 28.10. 2017 10:45
Ponúkam overenú prácu z domu hlavne pre ženy, ktorú odporúčam vyskúšať. Môžete si len privyrobiť alebo získať hlavný príjem, voľba je len na Vás. Práca je vhodná pre všetky ženy, mamičky na MD ktoré si chcú zarobiť a získavať k tomu aj darčeky. Práca je jednoduchá, ktorú si určite zaľúbite. Ide o spoluprácu s firmou, ktorá funguje vo svete už vyše 80 rokov. Na Slovensku funguje od jesene 2014. Môžete predávať, nakupovať so zľavou 23% oproti katalógovým cenám a hlavne venovať sa budovaniu svojej obchodnej skupiny. Nezáväzne sa registrujte a užívajte si všetky výhody spolupráce, budujte svoju kariéru aj od PC z domu - voľba ako budete pracovať je už na Vás. Ponuka platí pre celé Slovensko. Pre viac informácií píšte na email a dohodneme sa na ďalšom postupe. Teším sa na spoluprácu :)

Lokalita Celá SR

Cena: 50,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-549328

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Celá SR


Všetky inzeráty užívateľa ID-549328

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 1 + 6 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3404)
© 2005 - 2019 i-Bazar.sk | 0.02