Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3079124
inzerát vložený: 4.10. 2017 13:09
Model je v mierke 1:10. Základom modelu je podvozok Axial SXC10 upravený hliníkovými súčiastkami. Pohon na všetky štyri kolesá s uzatvorenými diferenciálmi. Jednosmerný elektromotor, silný, pomaly pohon pre prekonávanie náročného terénu. RC súprava Spektru 2,4Ghz s 3 kanálmi, 3 kanál slúži na ovládanie navijaku umiestnenom na prednom nárazníku modelu. Model je napájaný akumulátorom s konektorom Tamiya. Na podvozku je osadená lexanová karoséria od Pro-line a to Jeep Cherokee s interiérom. Karoséria je do detailu spracovaná a doplnená rôznymi doplnkami. Model je vybavený svetelnou jednotkou od Tamiya a osvetlený LED osvetlením, predné svetlomety, hmlovky, zadné svetlomety, cúvanie svetla, smerovky. Svetla sú naprogramované, aby sa spúšťali automaticky podľa jazdy. V smere do strany bliká daná smerovka. Pri cúvaní svieti zadné cúvacie svetlo. Ak model stojí rozblikajú sa všetky štyri smerovky. K modelu je veľké množstvo náhradných dielov, ako aj náhradná karoséria originál modeli SCX 10 Honcho s offroad doplnkami. Viac info v prípade záujmu.

Lokalita Malacky

Cena: 700,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: Savage

Telefón: +421 908 607 007

Lokalita: Malacky


Všetky inzeráty užívateľa Savage

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 5 + 4 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 3355)
© 2005 - 2020 i-Bazar.sk | 0.02