Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3119937
inzerát vložený: 29.10. 2018 18:49
Stolička wenge s otočným stolíkom.

Multifunkčná stolička

Vhodná pre deti a dospelých. Tri produkty v jednom: 1.Pohodlná stolička v čienom prevedení (wenge) 2.Otočný stolík na čítanie, písanie, kreslenie a jedenie 3.Alebo len stolička - Stolík sa dá demontovať.

Viac, ako len miesto na sedenie

Vďaka otočnému stolíku je možné so čítať knihy na rovnej ploche. Deti ocenia písanie domácich úloch v kuchyni, alebo pri tv, kde by sa necítili sami. Dôležita a hlavne praktická súčasť pre pohodlie Vášho domova.

Kvalitné prevedenie

Kvalitné a pohodlné prevedenie s pekným dizajnom. Také sú multifunkčné stoličky z našej ponuky. U nás si určite vyberiete. Jedná sa o elegantný a moderný nábytok do kuchyne,obyvačiek,spalni,detskych izieb.

Hlavnou prioritou je vaše pohodlie a multifunkčnosť. My vám ponúkame širokú škálu multi stoličiek,multi kresiel a multi stolíkou. Vyrobených z materiálov najvyššej kvality. Naše stoličky sa vyznačujú jedinečným a originálnym dizajnom, rovnako ako širokou ponukou rôznych farieb. Vyrobene na Slovensku.https://www.facebook.com/MultiPohodlie-Paulina-Paula-Benkov%C3%A1-1635018523276072/https://www.mupi.sk/

Lokalita Čadca

Cena: 65,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: ID-562274

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Čadca


Všetky inzeráty užívateľa ID-562274

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 9 + 3 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 20)
© 2005 - 2021 i-Bazar.sk | 0.04