Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 3120293
inzerát vložený: 16.3. 2019 11:35
Predám tieto highendové reproduktorové konektory. Predaj len po pároch.

Vidlice, vnútorná rozteč vidlice je 8,1 mm (presne sedí na receivery Denon, Onkyo,atď. i pod bežné šrubovacie reproduktorové terminály). Diera na odizolovaný kábel má 4,2 mm. Nepájkuje sa, priťahuje sa dvomi šrubkami na každom konektore. Na celkovú hrúbku káblu do 8,1 mm. Materiál meď pozlátená 24 karátovým zlatom, vonkajší valec hliníková zliatina.
Značenie červené a čierne, v jednom sáčku sú tieto dve farby. Na predaj mám 3 páry, čiže 6 ks. Všetky sú nepoužité, nerozbalené, 1 pár rozbalený kvôli pofoteniu. Cena za pár 4 Eurá.

Banániky, vynikajúca konštrukcia, na rozdiel od bežných banánikov má tento vždy perfektný kontakt. Doťahovaním vonkajšej časti sa hrot banánika rozpína a zaručí pevný spoj s konektorom. Diera na odizolovaný kábel má 8,7 mm. Nepájkuje sa, priťahuje sa dvomi šrubkami na každom konektore. Na celkovú hrúbku káblu do 8,7 mm. Materiál meď pozlátená 24 karátovým zlatom, vonkajší valec hliníková zliatina.
Značenie červené a biele, v jednom sáčku sú tieto dve farby. Na predaj mám 3 páry, čiže 6 ks. Všetky sú nepoužité, nerozbalené, 1 pár rozbalený kvôli pofoteniu. Cena za pár 6 Eur.

Odber osobne v KE, alebo pošlem poštou len pri platbe na účet vopred. Poštovné podľa taríf Slov. pošty. Cena je pevná. Inzerát platí do zmazania. Na SMS neodpovedám, píšte kontaktný formulár, alebo volajte.

Lokalita Košice I

Cena: 1,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: rowess

Telefón: +421 908 222 915

Lokalita: Košice I


Všetky inzeráty užívateľa rowess

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 8 + 7 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 6469)
© 2005 - 2019 i-Bazar.sk | 0.03