inzerátov celkom: 5 102  |  inzercia za 24 hodín: 5

Vyhľadávanie:

číslo inzerátu: 2924887
inzerát vložený: 17.5. 2019 09:48
Predám Tibetskú misu s priemrom 16cm sučastou je aj palička presne ako na foto.
Váha 940g

Krajina pôvodu - Nepál.
Súčasťou misy je celodrevená palička, vankúšik nie.

Na vyžiadanie pošlem nahrávku.

Tibetské misy sa využívajú pri meditáciach, muzikoterapii, harmonizáci čakier, čistení priestoru a rôzných dalších terapiách. Táto nádherne gravírovaná spievajúca misa sa používa aj na planetárne čistenie. V spodnej časti misy z vnútra je vyobrazený Buddha v piatich meditačných polohách.

Na misu hrajeme drevenou paličkou, alebo drevenou paličkou potiahnutou kožou, buď ľahkým úderom na horný okraj, alebo krúživým pohybom po vonkajšom okraji misy. Na výsledný tón a jeho výšku má vplyv sila prítlaku a rýchlosť akou pohybujeme paličkou.
Táto gravírovaná miska sa ľahko rozozvučí.
Tibetské "spievajúce misy" majú na človeka nezanedbateľné a celkom jasné účinky. Vďaka kryštálovo čistému, nenapodobiteľnému zvuku obnovujú harmonickú frekvenciu tela. Je to kvôli ultrazvukovému vlneniu, ktoré vzniká pri hre na tento jednoduchý, ale pritom majestátny nástroj. Ak zahráte na misu blízko tela, ucítite priamo vibrácie, ktoré prechádzajú vaším telom. Jej alikvotné tóny sa prenášajú do nášho tela a pôsobia ako vnútorná masáž buniek a pomáhajú tak obnoviť našim orgánom ich prirodzené frekvencie.

Zaujemcovia kontaktovať ma len na MAIL! za pochopenie dakujem
Inzerát aktuálny dokial ho nezmažem

Lokalita Celá SR

Cena: 45,- €Registrovaný užívateľ

Prezývka: appleguru

Telefón: Nevyplnené

Lokalita: Celá SR


Všetky inzeráty užívateľa appleguru

Zdieľať na Facebooku

Zmazať inzerát

Upraviť inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslať E-mail

Vaša odpoveď:

Ochrana proti spamu: napíšte koľko je 5 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodná strana | Pridať inzerát | Podmienky inzercie | Kontakt | Nápověda
Akékoľvek kopírovanie a iné využívanie obsahu i-Bazar.sk bez písomného súhlasu i-Bazar.sk je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov. (ID 5181)
© 2005 - 2020 i-Bazar.sk | 0.09